Kod promocyjny PZBuk

PZBuk to jeden z legalnych, cieszących się dużym zainteresowaniem wśród graczy bukmacherów. Jego popularność wynika m.in. z szerokiej oferty zakładów oraz atrakcyjnych promocji i bonusów. Wpisując specjalny kod bonusowy PZBuk, możesz otrzymać nawet kilkaset złotych premii. Sprawdź, jak to zrobić.

Co zawiera PZBuk bonus?

Aktywując specjalny bonus PZBuk, możesz otrzymać do 400 zł na start, czyli nawet o 200 zł więcej niż w ofercie standardowej. Atrakcyjna promocja bukmachera obejmuje:

– 20 000 punktów gracza na początek, które możesz wymienić na jedną z trzech ciekawych propozycji: dwa bonusy bez depozytu po 5 zł każdy, dwa darmowe bonusy o wartości 50 zł każdy albo cztery bonusy od wpłaty o wartości 50 zł każdy;

– kombodoładowanie, czyli nawet +15% do wygranych zakładów kombi;

– zakład bez ryzyka w kwocie 200 zł.

Dodatkowo za samą rejestrację w serwisie otrzymasz 600 punktów gracza. Dołączysz również do programu lojalnościowego, w którym można zbierać punkty za grę, a następnie wymienić je na darmowe zakłady. Możesz też korzystać z tzw. Hitów Dnia, obejmujących wyższe kursy na specjalne zdarzenia.

Szczególnie interesująco przedstawia się zakład bez ryzyka. U buka PZBuk promocja ta kończy się wraz z pierwszym przegranym zakładem, co skutecznie wyróżnia bonus spośród oferty konkurencji. U innych operatorów cashback dotyczy bowiem tylko pierwszego zagranego kuponu. PZBuk zapewnia natomiast promocję aktywną aż do pierwszego potknięcia. Zwrot następuje w formie darmowego zakładu, przy czym wygrana obejmuje wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu. Zwycięska kwota to więc wygrana minus stawka. Nie ma natomiast wymogu obrotu środkami, jak to często ma miejsce u innych buków. Również wymagania dotyczące kuponów, które można użyć do skorzystania z bonusu, nie są skomplikowane. Obejmują one kwotę maksymalnie 200 zł na zakłady, minimum 2 pozycje na kuponie oraz kurs każdego typu wynoszący przynajmniej 1.4. Jak można zauważyć, proste warunki skorzystania z bonusu stanowią duży atut oferty promocyjnej bukmachera.

Kombodoładowanie to z kolei ciekawa propozycja dla graczy lubiących kupony z wieloma pozycjami. Bukmacher PZBuk dodaje odpowiednią wartość procentową do wygranej, w zależności od liczby typów na kuponie. W przypadku 2 typów można otrzymać 1% więcej środków, 3 typów – 2%, od 7 do 10 typów – 10%, a za 11 i więcej typów – aż 15%.

Jak otrzymać bonus PZBuk?

Jeśli chodzi o PZBuk bonus otrzymuje się w prosty sposób. Wystarczy założyć konto w serwisie internetowym operatora i wpisać w odpowiednie miejsce w formularzu rejestracyjnym specjalny kod promocyjny. Na stronie ZawodTyper.pl znajdziesz zawsze aktualne kody promocyjne do oferty bukmachera PZBuk, dzięki którym zyskasz kilkaset złotych na grę.

Proces rejestracji jest bardzo prosty i szybki. Bukmacher wymaga podania nazwy użytkownika (loginu), adresu e-mail i hasła. Kolejnym etapem zakładania konta jest podanie danych niezbędnych do poprawnej weryfikacji prawdziwej tożsamości gracza. Operator musi przede wszystkim ustalić, czy osoba rejestrująca konto jest pełnoletnia.

tomasz