Spadki na giełdzie – jak na nie reagować?

Kryptowaluty w dniu dzisiejszym są jednym z bardziej nośnych tematów. Zmiany widoczne na giełdzie sprokurowały rozmowę wielu osób które pytają o to co dalej z ich inwestycjami. Jeśli jesteś w gronie takich osób to dzisiejsza publikacja jest zdecydowanie dla Ciebie!

Kryptowalut nikomu dziś przedstawiać nie trzeba, dlatego też nie będziemy tego robić. Temat jest na tyle popularny w dzisiejszych czasach iż większość z nas doskonale wie czym są kryptowaluty.

W dniu dzisiejszym najbardziej stabilna z kryptowalut (BTC) przeszła duże zmiany i na początku dnia czasu Polskiego pokazała spadek na poziomie 13%. Jest to bardzo dużo biorąc pod uwagę fakt, iż kryptowaluta jeszcze w nocy trzymała się na poziomie 10 tysięcy dolarów a dziś rano oscyluje już w granicach 8 tysięcy dolarów. Jak jednak uspokajają eksperci to raczej koniec niespodzianek.

Na stronie https://szkolenieblockchain.pl/ możemy także przeczytać o pozytywnych aspektach całej sytuacji. Jeśli aktualnie BTC zatrzymał się na poziomie 8 tysięcy to raczej kolejne spadki nie są tu przewidywane. Przy tym wszystkim należy wziąć pod uwagę także i fakt, że kryptowaluty po tak dużych spadkach lubią rosnąć i z doświadczenia wiemy, że BTC po tak dużych spadkach idzie jedynie w górę.

Oczywiście jest wiele osób które snują negatywne teorie i wielu inwestorów, którzy podeszli do BTC w złym momencie. Natomiast inwestycja na początku roku kiedy kurs wynosił około 3,6 tysięcy dolarów pozwala nam nadal na sprzedaż z mniejszym, lecz pewnym zyskiem. Czy jednak warto to robić?

Wiele osób na forum https://szkolenieblockchain.pl/forum/ rekomenduje raczej wstrzemięźliwość w tym temacie. Równie dobrze BTC bardzo szybko powróci na swój poprzedni stan i będzie to idealna okazja do sprzedaży dla osób o słabych nerwach. Jeśli jednak boimy się o swoje środki to jak najbardziej waluta może zostać wystawiona. W dniu dzisiejszym, przy takim kursie bardzo dużo osób kupuje BTC i inne kryptowaluty.

tomasz