Co wchodzi w zakres usług fotografa ślubnego?

Zakres usług fotografa ślubnego budzi wiele pytań i nie ma co się dziwić, ponieważ od tego zależy, jak dokładnie będzie wyglądać współpraca. Na co zatem możemy liczyć ze strony fotografa ślubnego? Co wchodzi w zakres jego usług? Odpowiadamy!

Obecność w najważniejszych momentach dnia

W ofercie fotografa ślubnego znajdziemy wiele różnych usług, ale na pewno warto zacząć od tego, że będzie nam towarzyszył w najważniejszych momentach dnia. Może to być dopiero obecność w czasie ceremonii zaślubin, ale jeśli tylko wyrazimy chęć, to fotograf ślubny Katowice zjawi się przed rozpoczęciem przygotowań i będzie nam towarzyszył do białego rana. Oczywiście takie kwestie pozostają zawsze do indywidualnego ustalenia i lepiej wcześniej powiedzieć, czego dokładnie oczekujemy.

Przygotowanie reportażu ślubnego

W zakresie usług fotografa znajdziemy także przygotowanie reportażu ślubnego. Jak będzie on wyglądać i z ilu zdjęć będzie składać, to zależy od nas, jak również od rodzaju pakietu, na jaki się zdecydujemy. Na pewno możemy liczyć na dostęp do zdjęć na płycie, czy nawet na album ślubny.

tomasz