Idealny dzień na pokonanie Tottenhamu

Mecze z Tottenhamem od dwóch spotkań nie należą do najłatwiejszych. Ciężka sytuacja na boisku a także nerwy Jose Mourinho niejednokrotnie dają o sobie znać. Dzisiejszego dnia zapewne również nie obędzie się bez skandali na boisku i poza nim. Wydaje się jednak, że to Chelsea stoi dziś w lepszej pozycji do wygrania swojego spotkania!

Chelsea do dzisiejszego spotkania podchodzi w bardzo optymalnym składzie. Nie mamy większych absencji a naszym głównym brakiem jest Havertz, który pauzuje z uwagi na stłuczenie kostki. Oprócz niego nie zagra także Zouma, który ostatnio i tak nie prezentuje dobrej formy na boisku.

Z kolei Tottenham ma grubszy problem, ponieważ na boisko na pewno nie wybiegnie dziś główna gwiazda, czyli Harry Kane. Oprócz niego na boisku nie zobaczymy także Delle Alliego, Lo Celso i Reguilona. Trzeba przyznać, że braki kadrowe robią wrażenie i o ile Tottenham nadal ma na boisku walczaków do dyspozycji, dzisiejsze braki kadrowe powinny być odczuwalne w drużynie Jose Mourinho

Gdzie mogę znaleźć typy na to spotkanie?

Jeśli interesują Cię typy na ligę angielską bądź bezpośrednio na to spotkanie, zapraszamy pod wskazany link. Znajdziecie tam ciekawe propozycje typów na różne spotkania z Premier League.

Według naszej opinii, Chelsea musi dziś wykazać charakter i liczymy na solidną wygraną. Niech się dzieje!

tomasz