Chelsea jeszcze w piątek może wylecieć z Ligi Mistrzów!

Nie zdążyły minąć jeszcze 24 godziny od założenia Super Ligi, jednak już teraz UEFA przedstawia pierwsze karty związane z konsekwencjami przystąpienia 12 drużyn do Super Ligi. Chelsea będzie jedną z trzech drużyn, które już w piątek mogą wylecieć z Ligi Mistrzów!

Sytuacja jest poważna, ponieważ jak zawiadamia nas UEFA, zamierza wykrozystać wszystkie dostępne możliwości, aby ukarać drużyny zakładające Super Ligę.

Jak sytuacja ma wyglądać w praktyce? Według UEFA jest to bardzo prosty schemat. Wszystkie drużyny oprócz PSG (które nie zgodziło się na wzięcie udziału w Super Lidze), mają opuścić aktualny etap Ligi Mistrzów. W ich miejsce wejdą drużyny, które nie są związnae z Super Ligą i które odpadły w 1/4 i następnie w 1/2 fazie rozgrywek. Mowa tutaj o drużynach Atalanty, Borusii Dortmund i FC Porto.

Na ten moment decyzja jest wstępnie podjęta, natomiast oficjalny komunikat potwierdzający, miałby pojawić się już w ten piątek!

Bukmacherzy i ich typy na Super Ligę

Super Liga odbiła się wielkim echem, lecz już teraz daje nam możliwość stawiania zakładów związanych z tym bardzo kontrowersyjnym pomysłem. Przykładowo bukmacherzy internetowi w Polsce dają nam możliwość obstawienia tego, czy Super Liga ruszy jeszcze w tym roku, czy nie.

Pamiętajmy aby obstawiać jedynie u Polskich, legalnych bukmacherów!

tomasz