Nie dać plamy na wyjeździe z Newcastle

Dzisiejszy mecz z przedostatnią drużyną w Premier League z pewnością nie należy do najbardziej elektryzujących. Jest to jednak spotkanie, które trzeba odbyć i które trzeba wygrać. Łatwo nie będzie, ponieważ Newcastle nigdy nie było łatwym terenem dla Chelsea. Nie pomaga także fakt, iż mamy wiele absencji przed tym spotkaniem, które na pewno wpłyną na jego przebieg. Pozostaje liczyć, że reszta drużyny zmotywuje się i rozgromi Newcastle już w pierwszej połowie.

Newcastle – co tam u naszego przeciwnika?

Newcastle to drużyna, która zajmuje przedostatnie miejsce w Premier League. Pomimo tego, jest to z pewnością drużyna, która potrafi ukąsić i która potrafi sprawić wielki problem swojemu przeciwnikowi. Rozjuszona drużyna z pewnością zmobilizuje się na lidera tabeli, jakim jest Chelsea na dzień dzisiejszy. Dodatkowo, nasi przeciwnicy tylko czekają na nasze potkniecie i bardzo chętnie wykorzystają sytuację, aby przejąć nasze miejsce w tabeli.

Legalni bukmacherzy i ich oferta

Na dzisiejsze spotkanie legalni bukmacherzy mają ciekawe propozycje kursowe i promocyjne. Wystarczy skorzystać z jednej z ofert legalnych bukmacherów. Pamiętajmy, obstawianie jest możliwe tylko przez osoby pełnoletnie i tylko u legalnych bukmacherów!

tomasz