Superpuchar Europy UEFA dla Chelsea? Oby!

Godziny dzielą nas do rozpoczęcia meczu o Superpuchar Europy UEFA. Owszem, w oczach kibiców nie jest to największe osiągnięcie piłkarskie, niemniej jednak już dzisiaj Chelsea może sięgnąć po swój pierwszy puchar w tym sezonie. Jakie są scenariusze na ten mecz? Zobaczcie sami!

„The Blues” raczej nie mają o co martwić się przed tym spotkaniem. Owszem, Villareal to trudny zespół, który w lidze Hiszpańskiej zaczyna odnosić coraz to większe sukcesy. Pomimo wszystko, nadal mówimy o drużynie, która na dzień dzisiejszy nie powinna być wielkim problemem dla Chelsea.

Tzw. żółta łódź podwodna przystąpi do dzisiejszego spotkania z dwoma absencjami. Zarówno Chukwueze jak i Parejo nie będą dziś do dyspozycji swojego trenera. W wypadku Chelsea sytuacja kadrowa jest bardzo dobra. Pamiętajmy jednak, że Romeu Lukaku nie wystąpi jeszcze w dzisiejszym spotkaniu.

Coś na temat dzisiejszych typów

Jeśli interesuje nas możliwość obstawienia tego spotkania, zdecydowanie warto wejść pod adres internetowy https://legalni-bukmacherzy.pl/najlepsi-bukmacherzy-w-polsce/, gdzie znajdziemy wszelkie informacje na temat legalnych bukmacherów w Polsce!

tomasz