Chelsea wygrywa na trudnym terenie z Lille!

Wczorajszy mecz drugiej kolejki Ligi Mistrzów był udany dla „The Blues”. Wygrana na wyjeździe daje bardzo dużo, ponieważ już w tym momencie Chelsea jest na drugim miejscu tuż za Tottenhamem. Dzięki lepszemu bilansowi bramek prowadzimy także nad drużyną Valencii!

Mecz na stadionie Lille był z pewnością jednym z tych, które przerażały wielu kibiców Chelsea. Pomimo słabej dyspozycji drużyny z Ligue 1 mogliśmy w tym meczu spodziewać się właściwie wszystkiego.

Na całe szczęście wynik 1:0 uplasował się już w 22 minucie, kiedy to do bramki gospodarzy trafił Abraham. Co prawda długo nie trzeba było czekać na wyrównanie i jeszcze w pierwszej połowie bramkę wyrównującą dołożył Osimhen.

Druga połowa to zacięta walka z obydwu stron, jednak gola na wagę zwycięstwa wywalczył Willian w 78 minucie spotkania. Po wprowadzeniu szybkich i trzeźwych zmian Chelsea bez większych problemów dowiozła wynik do końca!