Luisa Enrique na Stamford Bridge ? Bardzo możliwe

Jak informuje sam „Telegraph” rozmowy Maurizio Sarriego z działaczami Napoli wchodzą w bardzo zaawansowane fazy, dlatego bardzo możliwe, że trener włoskiego klubu najzwyczajniej otrzyma nowy kontrakt, na lepszych warunkach.

Skutkiem tego będzie oczywiście trenerski plan „B” w szeregach The Blues. Jest nim Luis Enrique, który był opcją B dla klubu ze Stamford Bridge. Oczywiście działacze Chelsea woleliby na miejscu trenera zaprosić Mauricio Pochettino, lecz ten jest nie do ruszenia w Tottenhamie.

Sam Luis Enriqe wydaje się również ciekawą alternatywą, albowiem Hiszpan ma predyspozycje do tego, aby prowadzić taki klub jak Chelsea. Co więcej, będzie bardzo dobrym bodźcem dla Moraty, Fabregasa i Alonso.

Czas leci a czołowi trenerzy znajdują porozumienia z nowymi klubami, dlatego też Chelsea musi dążyć jak najszybciej do tego, aby nie musieć płacić najniższej pensji za usługi Antonio Conte.

Dzisiejszy artykuł pojawił się przy współpracy z Laboratorium odzyskiwania danych w Warszawie, które w ramach swoich usług oferuje Odzyskiwanie danych z dysków w Warszawie.

tomasz